E-Twinning – Projekt Brieffreunde zakończony! - 20-05-2020

18.05 odbyła się video – konferencja klas 5 oraz naszych partnerów z Turcji. Uczniowie po raz pierwszy mogli się zobaczyć, choć wspólnie nad projektem pracowali od lutego 2020r. Na spotkaniu uczniowie przedstawiali się, mówili o swoich zainteresowaniach, o szkole. Zadawali sobie nawzajem pytania.
Atmosfera była bardzo miła, koledzy z Turcji sympatyczni i otwarci. Choć była trema i zdenerwowanie, gdyż uczniowie musieli się komunikować w języku niemieckim, którego uczą się zaledwie 1,5 roku, to konferencja była miłym przeżyciem a uczniowie byli zadowoleni.

Jako opiekun projektu pragnę jeszcze raz podziękować uczniom klasy 5a, oraz zaangażowanym uczniom klasy 5c i 5d za udział, pracę włożoną we wspólny projekt, każda pracę. Rodzicom za pomoc i otwartość oraz Naszym Partnerom z Turcji, a w szczególności Pani Bircan Luy, za zaproszenie i współpracę!
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status