Grono pedagogiczne

 
Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot
mgr Arczyńska Agnieszka język polski SP
mgr Balicki Łukasz trener pływania SP, Gim.
mgr Batko Ewa trener pływania SP
mgr Bednarz Marcin matematyka LO
mgr Bętkowska Lucyna matematyka LO
mgr Birek Michał geografia SP, Gim., LO
mgr Bogdał Małgorzata biblioteka
mgr Brus Robert trener pływania Gim., LO
mgr Budzyna Barbara edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe SP
mgr Capińska Maria matematyka SP, Gim.
mgr Ciemińska Małgorzata język polski Gim., LO
mgr Czech Małgorzata fizyka SP,Gim.,LO, WDŻ SP, Gim.
mgr Czopek-Sadowska Agnieszka trener pływania SP
mgr Długosz Ewa matematyka SP
mgr Dunat Agata religia SP, LO
mgr Dygut Nina edukacja wczesnoszkolna, plastyka SP
mgr Faliszek-Chmielewska Wanda język polski LO, WOK LO
mgr Florczyk Marek historia LO, WOS LO
mgr Fortuński Piotr trener pływania SP, Gim.
mgr Franczak – Krawczyk Renata internat
mgr Gibaszek-Mądry Anna język niemiecki SP, Gim.
mgr Gil Krzysztof religia SP, Gim.
mgr Górawska – Namaczyńska Kazimiera muzyka SP, plastyka SP
mgr Haczek Alina geografia SP, PP LO
mgr Jamróz Barbara internat
mgr Jureczko – Świerk Izabella historia SP
mgr Kamecka – Krzywdziak Agnieszka j. polski SP
mgr Kasprzyk Ewa edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, terapia pedagogiczna
mgr Kasznik Bogumiła WF SP,
mgr Klimczyk Joanna język angielski SP, świetlica
mgr Klimczyk Rafał historia SP, wos SP, edukacja dla bezpieczeństwa SP, Gim., LO, doradztwo zaw.
mgr Knapik Agnieszka język angielski SP, LO
mgr Koncewicz Anna biologia SP, LO, WDŻ LO
mgr Konstanty Małgorzata psycholog/pedagog szkolny SP
mgr Kozieł Maria edukacja wczesnoszkolna
mgr Król Izabela trener pływania SP,
mgr Kulas Sabina matematyka SP, Gim.,
mgr Lachowicz Agata edukacja wczesnoszkolna, zajęcia techniczne SP
mgr Lachowska Anna WF SP,
mgr Łyszkowski Mariusz język angielski SP, Gim., LO
mgr Majerski Michał trener pływania Gim, LO
mgr Mazur Aldona język angielski SP,
mgr Michalczak Magdalena edukacja wczesnoszkolna, logopeda, neurologopeda
mgr Miernik Teresa internat
dr Nessler-Wróbel Alicja język angielski SP, LO
mgr Nowak Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
mgr Nosek Anna chemia Gim., SP, przyroda SP, biologia SP
mgr Oleksy Michał trener judo/gim. sport. SP
mgr Olsza Edyta język niemiecki SP, LO
mgr Pieszczyński Jerzy trener pływania SP,
mgr Pietrzyk Anna świetlica
mgr Pisarek Dariusz trener judo/gim. sport. SP
mgr Pitala Marek religia SP, Gim.
mgr Policha Magdalena edukacja wczesnoszkolna, świetlica
mgr Pyjos Artur WF SP, Gim., LO
mgr Skorupa Marcin trener pływania SP,
mgr Sobesto Krzysztof WF SP
mgr Sulewska Barbara informatyka SP,Gim., LO, technika SP
mgr Szarek – Sławińska Monika  język polski SP, Gim., etyka SP
mgr Śliwa Jakub internat
mgr Taszewska-Klimas Ristana język polski SP
mgr Tomala – Łęgowik Sylwia język angielski SP, Gim.
mgr Wajman Anna pedagog szkolny Gim., LO
mgr Wądrzyk Łukasz WF SP
mgr Wrzosek Dariusz trener kajakarstwa górskiego Gim., LO
mgr Zadęcka Joanna świetlica
mgr Zakrzewski Ryszard trener kajakarstwa górskiego Gim, LO
mgr Zawadzka Aneta chemia LO
dr Zawistowska Renata historia SP, Gim., LO, WOS Gim., LO
mgr Zelek Monika język niemiecki LO,
mgr Żaba Dorota przyroda SP, biologia Gim., SP
mgr Żyłka – Żebracki Janusz trener kajakarstwa górskiego Gim., LO
Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.