„GWIAZDKA DLA ZWIERZAKÓW 2018” - 19-05-2019

Chociaż ŚWIĄTECZNA AKCJA CHARYTATYWNA zakończyła się w naszej szkole dużym sukcesem pod koniec grudnia 2018r. dopiero niedawno spłynęły dla nas podziękowania  z przytuliska, do którego nasze dary były kierowane.


Dlatego teraz Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

ALE PAMIĘTAJCIE – WSPIERAĆ MOŻEMY CAŁY ROK!!!

Przypomnijmy parę faktów dotyczących obdarowanego przez nas przytuliska.

Przytulisko ma ponad sto zwierzaków. I ona jedna. Tam właśnie trafiły

DARY SERCA OD WAS! PRZYTULISKO DLA SKRZYWDZONYCH ZWIERZĄT
W ŁĘTKOWICACH – KOLONII.

Ona jest jedna, ich jest ponad setka. Do Łętkowic – Kolonii nie jest łatwo trafić, choć to zaledwie 30 kilometrów od Krakowa. Przytulisko dla skrzywdzonych zwierząt w Łętkowicach – Kolonii prowadzone jest przez Wiolettę Litwin-Mroczkę przy wsparciu Fundacji „Człowiek Dla Zwierząt”.

Już wiele lat temu w okolicy szybko rozeszło się, że jest kobieta o wielkim sercu i żadnemu zwierzakowi nie pozwoli biedować. Szybko też zaczęło przybywać psów. Energicznego husky przywiozła kobieta, która dowiedziała się, że psa wyrzucono, bo gonił kury (zaraz potem się rozchorował i pani Wioletta czuwała nocami w jego boksie, pilnując kroplówki). Osiołek miał być przerobiony na salami, bo po latach pracy terapeutycznej z chorymi dziećmi sam zaczął niedomagać i nie był już użyteczny.

Siwa klacz służyła przy dorożce na krakowskim Rynku, dopóki miała ku temu siły.

Potrzebni wolontariusze, potrzebne środki

Tu każdy dzień to wyzwanie, dlatego potrzebne jest wsparcie.

Przede wszystkim wolontariusze, którzy wezmą psa na spacer, a tym bardziej nieśmiałym czworonogom i bardziej skrzywdzonym przez los pomogą zaufać człowiekowi na nowo. Poszukają im nowych, dobrych domów.

W ZAMIAN MOŻNA DOSTAĆ COŚ BEZCENNEGO: PSIĄ RADOŚĆ I WDZIĘCZNOŚĆ, BEZINTERESOWNĄ I BEZGRANICZNĄ !!!

Fundacja Człowiek Dla Zwierząt, Łętkowice – Kolonia 59, 32-107 Radziemice,
+48783553197, czlowiekdlazwierzat@gmail.com, KRS 0000537423
78861400010010014759710001

Bogumiła Kasznik
Anna Wajman

Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.