Klasa 2cg z wizytą we Wrocławiu… - 20-06-2018

18.06.2018r. klasa 2c gimnazjum wraz z paniami Anną Nosek i Renatą Zawistowską wybrała się na wycieczkę do Wrocławia. Wyjechaliśmy o 6.00 rano. Podróż nie  była krótka, ale opłacało się…

Pierwszym punktem wycieczki było ZOO wraz z bajecznie pięknym Afrykarium. Podwodny świat i niezwykła różnorodność gatunków zrobiły na nas ogromne wrażenie. Następnie zobaczyliśmy wrocławską fontannę znajdującą się w pobliżu Hali Stulecia – jedną z największych atrakcji na turystycznej mapie Wrocławia. Ostatnim etapem naszej przygody był rynek – jeden z największych dawnych placów targowych w Polsce, na nim zaś ratusz, pomnik Aleksandra Fredry oraz kamienice Jaś i Małgosia. Potem już wyruszyliśmy w stronę Krakowa, gdzie byliśmy około godziny 22.00 Przez całą podróż dopisywał nam humor. A każdego  kto jeszcze nie był we Wrocławiu zachęcamy by koniecznie miasto to odwiedził bo na prawdę warto!

Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.