międzynarodowy projekt eTwinning - 07-10-2021

Miło nam poinformować, że nasza szkoła po raz kolejny rozpoczyna realizację projektu międzynarodowego eTwinning o nazwie „Unterrichtsthemen mal anders”.

Projekt jest wdrażany w szkole podstawowej, zajmując się w inny sposób wszechobecnymi tematami z podręczników. W trakcie projektu uczniowie klas VII i VIII będą mieli okazję zapoznać się z różnymi narzędziami i programami cyfrowymi oraz poprzez ich wykorzystanie zdobyć i udoskonalić znajomość czterech podstawowych kompetencji językowych. Prezentując rodzinę, szkołę, kraj, ich idoli, tworząc komiksy, interaktywne obrazy, wykorzystując filmy w klasie, debaty i prezentacje, uczniowie zyskają wgląd w nowe podejścia do pracy ze znanymi tematami. Oczekiwane rezultaty: nabycie pozytywnego nastawienia do nauki języków obcych, rozwój cyfrowych i produkcyjnych umiejętności językowych. W projekcie biorą udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 75 pod opieką Pani Anny Gibaszek-Mądry wraz z partnerami ze szkół w Polsce i Czechach, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z językiem niemieckim.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status