Nasi uczniowie wśród najlepszych judoków w Małopolsce! - 28-05-2021

W tym roku OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI MŁODZIKÓW
I DZIECI W JUDO odbyły się na obiektach MOSiR Bochnia. Nie mogło tam zabraknąć również reprezentacji naszej szkoły. Stawiła się cała klasa VId i nie tylko. Każdy zdawał sobie sprawę z wagi turnieju. Jechaliśmy z pewną dozą niepewności, a jednak pełni nadziei na sukces
i wiary we własne siły. W końcu to właśnie dla takich chwil pracujemy ciężko każdego dnia na treningach.

Konkurencja była duża. Przyjechali reprezentanci 31 klubów nie tylko z naszego regionu, ale również ze Śląska, Podkarpacia i Czech. Wszyscy głodni sukcesów i wojowniczo nastawieni. Emocje udzielały się każdemu i chociaż judo to sport indywidualny to pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną i dopingujemy się nawzajem. To wspaniałe wsparcie, zaangażowanie na treningach i celne podpowiedzi Pani Trener Katarzyny Kłys zaowocowały ciekawymi walkami, medalami i miejscami na podium. Każdy dzielnie stawiał czoła przeciwnikom i nikt tanio skóry nie sprzedał.

Szczególne gratulacje należą się medalistom!!!
złoto:
Amelia Glijer
Gabriela Miś
Aleksander Kros
srebro:
Maja Bielicka
brąz:
Zuzanna Żelaśkiewicz (VIa)
Jakub Chwał
Karol Chwał
Adrian Pokusa

Tuż poza podium znaleźli się:
Nikola Ogrodowczyk, Eryk Timmermans, Kuba Hyszko

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status