nowy sezon International Judo League - 02-03-2020

W sobotę 22 lutego na obiektach krakowskiej Wisły rozpoczął się nowy sezon International Judo League. Ponad 630 młodych judoków zainaugurowało zmagania w tym cyklu. Nie mogło więc zabraknąć przedstawicieli naszej Szkoły. Na 6 matach wystąpiło w sumie 20 naszych uczniów.

Od razu widać było, że nikt nie przespał zimy i wszyscy dzielnie stawiali czoła przeciwnikom. A łatwo nie było! Mogliśmy podziwiać wiele pięknych walk które przyniosły każdemu sporo satysfakcji i nowych doświadczeń. Tego dnia konto naszej szkoły wzbogaciło się o kilka medali:

Nadia Ogrodowczyk (5d) – srebro
Eryk Timmermans (5d) – srebro
Amelia Glijer (5d) – brąz
Gabriela Miś (5d) – brąz
Krystian Timmermans (4a) – brąz
Aleksander Kros (5d) – brąz

Gratulujemy!

Pomimo serca zostawionego na macie wyższość przeciwników musieli uznać:
Nikola Ogrodowczyk (5d)
Zuzanna Żelaśkiewicz (5a)
Zuzanna Kotelon (5b)
Tymoteusz Kolarz (6a)
Norbert Łętocha (4b)
Karol Chwał (5d)
Jakub Chwał (5d)
Stefan Baścik (5d)
Jan Dobrowolski (5d)
Bartłomiej Mendel (5d)
Oliwier Szyba (5d)
Oskar Ślepecki (5d)
Franciszek Serafin (5d)
Antoni Wasilewski (5d)

Następnego dnia była okazja poćwiczyć z zawodnikami z którymi dzień wcześniej toczyliśmy zmagania. To wspaniała idea i dzięki temu każdy, już bez turniejowej presji, mógł popróbować się w starciu z kolegami i koleżankami z innych klubów. To świetna okazja na wymianę doświadczeń i zawieranie nowych znajomości. Teraz czekamy z niecierpliwością na kolejny turniej IJL w Jaśle.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status