Osiągnięcia uczniów

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO TO SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Nasze osiągnięcia

rok szkolny 2017/2018
  • -XII Festiwal Piosenki Anglojęzycznej (kwiecień 2018)– org .Centrum Kultury Podgórze
    III miejsce w kategorii – gimnazja : Julia Ambroszczyk z klasy II C gimnazjum
  • – XII Konkurs na  Projekt Kartki Wielkanocnej „DAR NA HOSPICJUM ŚW. ŁAZARZA”
    – marzec 2018 Wyróżnienie –
    Wiktoria Gwiazdowska kl. II A gimn.
  • -2 główne nagrody : dla Kacpra Stanka z kl. VII c i Emilii Błeszyńskiej z kl. IV b oraz wyróżnienie – dla Dominika Lipki z kl. IV b w XII Konkursie na Projekt Kartki Świątecznej – Dar na Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie
rok szkolny 2016/2017
  • – Konkurs Plastyczny ,,Dbamy o nasze miasto- walczymy ze smogiem” org. przez Prywatną SP Nr 2 i Prywatne Gimnazjum Nr 2 w Krakowie
    Wyróżnienie – Karolina Guzik
  • – Konkurs na wykonanie projektu kartki bożonarodzeniowej
    na rzecz Fundacji Pomoc Krakowskiemu Hospicjum św. Łazarza
    organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury Al. 29 Listopada 102
    oraz Fundację Pomoc Krakowskiemu Hospicjum św. Łazarza:
    Wyróżnienie -Karolina Guzik kl. VI c
    Głowna nagroda- Maja Jakubowska kl.VI c
rok szkolny 2015/2016
  • – Konkurs w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty:

Tygodniowy pobyt na obozie naukowym w Serpelicach
otrzymała  Kamila Bogacz z kl 5b

wynik bardzo dobry uzyskali:

Jadwiga Badowska   –    kl.6a
Szymon Basa –                  kl.6c
Maksymilian Gędłek–    kl.4a
Michał Hajduk –               kl.4a
Wojciech Łodziński –     kl.6b
Aleksander Makieła –    kl.4a
Justyna Śmietana –         kl.5b
Tomasz Wojtaszek –       kl.6c
  • Integracyjny Konkurs Plastyczny ,,Wielkie marzenia” org. przez Klub Kultury Chełm w Krakowie- wyróżnienie Iwona Latała kl. I B gimnazjum
  • Konkurs „Kangur Matematyczny”
    „Wyróżnienie” – uzyskali:
    W kategorii M1 (kl. III)
    • Bartłomiej Gawron
    • Hanna Baranowska
    • Igor Krzystek
    • Maksymilian Stos
    W kategorii M2 (kl. IV)
    • Maksymilian Gędłek
    • Aleksander Makieła
    • Jakub Gościński
    • Maja Jelonek
    • Klaudia Michna
    • Julia Iwaniuk
    W kategorii B1 (kl. V)
    • Gabriela Wyrostek – uzyskała wynik bardzo dobry
    W kategorii B2 (kl. VI)
    • Jakub Płoskonka
    W kategorii K (kl. 2 gim)
    • Marek Jaśkow
  • Konkurs „Żaczek Krakowski organizowany przez Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego

wyróżnione prace – „Księgi Skarbnice Wiedzy”  zostały wykonane przez następujących uczniów: Łucja Klocek, Wiktoria Kozłowska, Oliwia Rutkiewicz, Emilia Płoskonka, Wiktoria Kapuścińska,  Marcin Dudek, Marcin Pach, Jan Puchała, Karol Rosnowski, Krystian Kabaj.

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego w Słuchaniu ze Zrozumieniem
    ‘The Bat Kid’ edycja 2016.
    W kategorii klas IV:Przemysław Ćwięczek z klasy IVa – III miejsceMaja Szryniawska z klasy IVa – III miejsceW kategorii klas V-VI:Ewa Chabałowska z klasy VIc – III miejsceTomasz Wojtaszek z klasy VIc – III miejsce
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie Jakub Płonka uczeń klasy 6c zakwalifikował się do Etapu Wojewódzkiego
  • Konkurs Humanistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie
    Ewa Chabałowska z klasy 6 „c”
    Kamila Bogacz z klasy 5 „b” kwalifikacja do wojewódzkiego etapu Konkursu Humanistycznego.
 rok szkolny 2014/2015
 Konkurs Plastyczny  „Barwy Jesieni”

         Maja Tracz (kl.2a) – III miejsce

  • Konkurs Kukiełek, Lalek, Pacynek  „Wiedźmy i wiedźminki”       Karol Tracz (kl.2a)   – naroda
rok szkolny 2013/2014
 Konkurs Recytatorski „Posłuchajcie, oto bajka…”

Dominika Jarzyńska (kl. 2a ) – I miejsce

Maja Szryniawska (kl. 2a ) – wyróżnienie

Aleksander Makieła (kl. 2a ) – wyróżnienie

  • VII Konkurs Recytatorski „Poezja Jana Twardowskiego”

           Tomasz Bartłomowicz (kl.4c)  – wyróżnienie

  • XI Krakowski Konkurs Recytatorski

           Tomasz Bartłomowicz (kl.4c)  – wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs ” Alfik Humanistyczny”

          Aleksander Makieła (kl. 2a) – wynik bardzo dobry

Magdalena Baś (kl. 2a) – wynik bardzo dobry

Łukasz Fabisiewicz  (kl. 2b) – wynik bardzo dobry

Joanna Śnieżek (kl. 2a) – wynik bardzo dobry

Maja Szryniawska  (kl. 2a) – wynik dobry

Bartosz  Dziedzic  (kl. 3c) – wynik dobry

Cyprian Jankowiak  (kl. 3c) – wynik dobry

Mikołaj Kawa (kl. 4c) – najlepszy wynik w szkole na poziomie kl. czwartych

    Weronika Zielińska  (kl. 4c) – najlepszy wynik w szkole na poziomie kl. czwartych

         Weronika Spórna (kl. 5c) – najlepszy wynik w szkole na poziomie kl. piątych

         Weronika Matuszek (kl. 6b) – najlepszy wynik w szkole na poziomie kl. szóstych

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Światło”

Weronika Ziąbek ( kl. I a gimn.) – wyróżnienie

  • Małopolski Konkurs Historyczny „Wielcy Polacy – zasłużeni dla niepodległości Polski”Zuzanna Michalczak (kl.6b) – kwalifikacje do etapu rejonowego z maksymalną liczbą punktów
  • Małopolski Konkurs Matematyczny

Rafał Skalny (kl.6a) – kwalifikacje do etapu rejonowego

  • Małopolski Konkurs PrzyrodniczyZuzanna Cieślar, Krzysztof Owsiany – kwalifikacje do etapu rejonowego
  • Małopolski Konkurs Informatyczny

Paulina Ruchwa, Jakub Jastrzębski, Adrian Dunaj  (kl.6a) – kwalifikacje do   etapu rejonowego

  • Małopolski Konkurs Humanistyczny

Katarzyna Mielniczek – kwalifikacje do etapu rejonowego

  • Eliminacje do Mistrzostw  Polski Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym w Katowicach i Oświęcimiu

Joanna Śnieżek (kl.2a) – 15 miejsce w klasie brązowej

 rok szkolny 2012/2013
  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla Najmłodszych „Entliczek Pentliczek”Bartosz Bryg (kl.2a) – 3 miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Legendy Krakowskie”

Weronika Ziąbek (kl.6c) – wyróżnienie

  • Ogólnopolskie zawody Łyżwiarskie „Opolska łyżwa”

            Joanna Śnieżek (kl.1a) – 3 miejsce

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Słoneczna zakładka 2013” – IV edycja pt. „Moja najpiękniejsza podróż”

              Bartłomiej Dziedzic (kl.2c) – 3 miejsce,

Michał Wypich  (kl. 1a) – wyróżnienie,

  • X Krakowski Konkurs Recytatorski – etap rejonowy

                    Maja Szryniawska (kl.1a)  –  2 miejsce

  • Zawody Mikołajkowe w łyżwiarstwie figurowym w Łodzi

Joanna Śnieżek (kl.1a) – 2 miejsce (klasa wstępna)

  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – eliminacje do finału Pucharu Polski

      w łyżwiarstwie figurowym w Oświęcimiu

               Joanna Śnieżek (kl.1a) – 5 miejsce (klasa wstępna)

  • „Mój Kraków”  konkurs plastyczny organizowany przez Szkołę Podstawową  nr 21

Jadwiga Badowska ( kl.3a)  – 1 miejsce

Maja Bajorek  (kl.3a)  – 2 miejsce

  • ” Barwy Jesieni – pejzaże z różnych zakątków Polski” – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny organizowany przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 21 w Krakowie

Krzysztof Słomski (kl.3a) –  2 miejsce

  • XIX Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku –organizowany przez Dom Kultury Podgórze – Kraków

Mikołaj Więcek  (Ic Gim)  – wyróżnienie

  • „Portret Królowej”  – konkurs plastyczny z okazji 60-lecia panowania Elżbiety II , konkurs organizowany przez Fundaję Renesansu Portretu Barbary Kaczmarowskiej-Hamilton, York School of English, Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

               Julia Borkowska ( III c Gim.) – 1 miejsce

               Julia Kozicka  (kl. 6a)  – wyróżnienie

               Weronika Ziąbek (kl.6c) – wyróżnienie

  •  „Widokówka z Krakowa”  – Konkurs Plasyczny organizowany przez Centrum Młodzieży im.dr H. Jordana w Krakowie

Piotr Bandura (kl.3a)  – wyróżnienie

  • „Wiedźmy i wiedźminki”– konkurs plastyczny organizowany przez MDK Beskidzka w Krakowie

Emilia Sadłowska (kl.3a)  –  wyróżnienie

 

Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.