PODSUMOWANIE DNIA OTWARTEGO NASZEJ SZKOŁY - 18-03-2018

  15 marca 2018 roku to ważny dzień dla naszej szkoły. Wtedy bowiem, odbył się Dzień Otwarty dla dzieci przyszłych klas pierwszych i ich Rodziców. Oczywiście zadbaliśmy o każdy szczegół, żeby nasi Goście czuli się doskonale. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Mogli zobaczyć:

  • Bibliotekę szkolną zaopatrzoną nie tylko w lektury, ale również w najnowsze i najpopularniejsze książki dla dzieci i młodzieży.
  • Pracownię komputerową, która przeniosła naszych gości w wirtualny świat.
  • Świetlicę szkolną z fantastyczną krainą zabaw.
  • Sale lekcyjne edukacji wczesnoszkolnej, gdzie dzieciaki rozwijały swoje artystyczne (i nie tylko) talenty po okiem nauczycieli np.: wykonały wielkanocne owieczki i wiosenne origami, a także układały bajkowe puzzle i matematyczny tangram. W tym czasie Rodzice prowadzili rozmowy z nauczycielami, którzy chętnie odpowiadali na każde zadane pytanie na temat naszej szkoły.
  • Nowoczesny obiekt sportowy od A do Z, w którym dzieci i Rodzice podziwiali pokazy judo i gimnastyki w wykonaniu uczniów klasy 3d i występy szkolnej grupy cheerleaderek. Między pokazami nauczyciele wychowania fizycznego zaspokajali ciekawość naszych gości, pełniąc rolę przewodników po cały obiekcie.
  • Basen, na którym odbyły się zajęcia pokazowe z udziałem dzieci przyszłych klas pierwszych.

To był dzień pełen wrażeń. Mamy nadzieję, że pomogliśmy dzieciakom i ich Rodzicom podjąć decyzję o wyborze szkoły. Będzie nam bardzo miło ponownie zobaczyć te sympatyczne buźki w nowy roku szkolnym.

 

                                                        Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia!

                                                                                        Agnieszka Nowak

Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.