POKÓJ GIER I ZABAW NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH - 15-11-2018

14 listopada klasy 2a i 3a wzięły udział w ,,Pokoju gier i zabaw niepodległościowych”, przygotowanym dla nich przez starszych kolegów z klas: 7c oraz 4d, 6b, 7a, 8a. Było niezwykle  kreatywnie, twórczo, inspirująco
i kolorowo.

Szczególne podziękowania należą się klasie 4d za przygotowanie przedstawienia, które okazało się doskonałym wstępem do zabawy. Uczniom klasy 6b za wspaniałą opiekę nad kącikiem plastycznym i pomoc w twórczym tworzeniu metrowych kolaży o Polsce. Klasie 7c za wykonanie  gier planszowych, puzzli, krzyżówek, kart memory i materiałów plastycznych. Klasie 7a i 8a za utworzenie kącika czytelniczego, z grami, zabawami i warsztatami teatralnymi!

Dziękujemy również klasom 2a i 3a za zaangażowanie i wspólną zabawę, bo jest to najlepszy dowód na to, że było warto.

Opiekę nad całością projektu sprawowały jego pomysłodawczynie Panie: Agnieszka Kamecka – Krzywdziak i Małgorzata Bogdał przy współpracy Pani  Agnieszki Arczyńskiej, Pani  Ristany Taszewskiej – Klimas i Pani Moniki Szarek – Sławińskiej.

Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.