Pomoc ZSOMS dla Ukrainy - 15-03-2022

„W pojedynkę jesteśmy kroplą, razem jesteśmy oceanem.”
                                                                              / Ryunosuke Satoro/
Bardzo serdecznie dziękujemy całej Społeczności ZSOMS – Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom – za nieustający odzew, z jakim spotyka się akcja pomocy na rzecz uchodźców z Ukrainy.

Spotkaliśmy się z tak dużą hojnością, że pojawił się problem z przechowywaniem otrzymywanych darów.

Dzięki życzliwości Dyrekcji naszej szkoły przeznaczone zostało oddzielne pomieszczenie ze specjalnymi regałami, w którym ofiarowane rzeczy dla potrzebujących są składane i  segregowane. W pierwszej kolejności z tych darów korzystają rodziny uchodźców, których dzieci zostały przyjęte do ZSOMS. Nikt z potrzebujących nie odchodzi bez pomocy i wsparcia. Nawiązaliśmy również kontakt – po sąsiedzku – z Konsulatem Ukrainy przy ul. Prażmowskiego 4.

Dzięki akcji „Plecaczek” trafiło już tam od nas 25 sztuk plecaków z pełnym wyposażeniem (butelka wody niegazowanej z dzióbkiem, soczek w kartoniku ze słomką, mus w tubce, małe opakowanie kredek, kolorowanka, miś/przytulanka, paczka chusteczek higienicznych, opakowanie mokrych chusteczek).

Nasza zbiórka wciąż trwa!
Gorąco zachęcamy do dalszej pomocy!

Szkolne Koło Wolontariatu
Samorząd Uczniowski

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status