Świąteczne nastroje w klasie 3d - 02-01-2018

Grudzień to miesiąc, na który wszyscy czekają, bo przypadają w nim najpiękniejsze święta w roku – Boże Narodzenie. Niezwykła atmosfera tych chwil udzieliła się również klasie 3d, która przygotowała i zaprezentowała uczniom klas I-III przedstawienie jasełkowe.

Niestety, aura nie była dla nas łaskawa, bo zmienna pogoda co chwilę zatrzymywała młodych aktorów na dłużej w łóżku. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Dzieciaki, świadome swojej nieobecności, intensywnie ćwiczyły role w domowym zaciszu i na próby przychodziły doskonale przygotowane. Rodzice zadbali natomiast o odpowiedni  i zgodny z rolą strój dla swojej pociechy. Pokaz swoich umiejętności klasa III d wspaniale zaprezentowała w dniu 22 grudnia podczas uroczystej Akademii z okazji Świąt Bożego Narodzenia.  Jednak to nie wszystko. Zaraz po zakończeniu Jasełek i powrocie do szkoły odbyła się uroczysta Wigilia klasowa, którą przygotowali i również licznie w niej uczestniczyli rodzice uczniów. To był dzień pełen świątecznej magii i wrażeń, który z pewnością długo będziemy pamiętać…

                                                                                        Agnieszka Nowak

Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.