ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA w naszej Szkole !! - 19-02-2019

W piątek 15.02 klasy I-III włączyły się do obchodów Światowego Dnia Kota. Koty tego dnia były głównym tematem odbywających się zajęć. Uczniowie poznawali sposoby opiekowania się zwierzętami, uczyli się ponoszenia odpowiedzialności za swoje zwierzęta.  Niektórzy przebrani byli za Mruczki, inni przynieśli zdjęcia swoich ukochanych czworonogów.

W klasie 1b obchody Światowego Dnia Kota zorganizowała Pani psycholog Małgorzata Konstanty oraz Rodzice. Część edukacyjna zajęć, prowadzona przez Panią psycholog, nawiązywała do emocji i uczuć- sposobów ich nazywania, okazywania czy kontrolowania.  Część warsztatową realizowali Rodzice we współpracy z Dziećmi, którzy w grupach tworzyli fantastyczne koty za wykorzystaniem różnorodnych materiałów i technik. Prace klasy 1b można podziwiać na I piętrze szkoły.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status