SZKOLNA PRZYGODA W CENTRUM ROZRYWKI „ENERGYLANDIA” - 20-06-2022

„Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić, jeśli tylko mamy odwagę je realizować”

 Walt Disney

 AKCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SP 75
ENERGYLANDIA 2022

Jest takie wyjątkowe miejsce niedaleko Krakowa, które gwarantuje niezapomniane atrakcje i fantastyczną przygodę dla wszystkich, bez względu na wiek. Tym miejscem jest Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze: ENERGYLANDIA.

I właśnie do tej magicznej krainy, 15 czerwca 2022r., wyruszyło pięćdziesięciu czterech śmiałków – uczniów naszej szkoły wraz ze swoimi, nie mniej odważnymi, 😉 pięcioma opiekunami.

W tym największym, a zarazem najpopularniejszym parku rozrywki w naszym kraju, spędziliśmy wiele godzin, korzystając z licznych atrakcji.

Wyjątkowym powodzeniem wśród naszych młodych amatorów mocnych wrażeń cieszyła się Strefa Ekstremalna, a w niej roller coastery: Hyperion, Viking, Apocalypto oraz Speed.

Z kolei amatorzy wodnych atrakcji wzięli udział w bitwie z armatkami wodnymi w  Splash Battle oraz emocjonującej przejażdżce ogromnymi, dwudziestoosobowymi łodziami po trasie pełnej mokrych niespodzianek w Spill Water Anacondzie.

Zajrzeliśmy również do Bajkolandii, by skorzystać z pierwszego w Polsce, największego rodzinnego roller coastera Śmiejżelki ENERGUSIA oraz z karuzeli Latające Huśtawki. Przejażdżka w tej ostatniej dostarczyła nam niezapomnianych emocji, zabawy i  doskonałych widoków z  samego centrum parku.

Jak się pewnie domyślacie – bawiliśmy się świetnie, bo Energylandia to miejsce magiczne, w którym, z całą pewnością, nie można narzekać na nudę. Właśnie tutaj udało nam się połączyć aktywny wypoczynek z wielką frajdą i szczyptą adrenaliny.

Wspólna, międzyoddziałowa wycieczka pozwoliła nam wyrwać się z  codziennej rutyny szkolnej, zbliżyć do siebie i docenić wzajemne relacje. Przyjechaliśmy do Krakowa szczęśliwi i spełnieni. Warto było być grzecznym, by na tę przygodę zasłużyć! 🙂

Wiemy, że wrócimy tam kiedyś na pewno!

                                                                                           Samorząd Uczniowski SP75

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status