Teatr- pasja klasy 4a - 04-12-2017

„A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd…”
J.Kulmowa

W roku szkolnym 2017/2018 klasa 4a realizuje projekt
„Teatr- moja pasja”.
Cel przedsięwzięcia jest jeden- odkryć niezwykłość teatru i pokochać go!

Obejrzeliśmy już w Teatrze Bagatela spektakl „Tajemniczy Ogród”, świetnie bawiliśmy się na roztańczonym i rozśpiewanym widowisku w Teatrze Ludowym Pyza na polskich dróżkach”, a już wkrótce przed nami w Teatrze Słowackiego „Pinokio”.  Niezapomnianych wrażeń dostarczyło nam również obejrzenie Teatru Bagatela od kulis.

A. Arczyńska

„W piątek 13. zwykle przytrafiają się pechy, ale nie tym razem. Akurat w piątek 13. klasa 4a była w Teatrze Bagatela na spektaklu „Tajemniczy Ogród”.

Kamila

„…Pewnego dnia Mary odnalazła klucz. Otworzyła bramę i zobaczyła prześliczny, porośnięty kwiatami ogród. Przyjaźń Mary i Colina pomogła mu wyzdrowieć i żyć jak inne dzieci. Bardzo podobała mi się gra małych aktorów oraz sposób ich mówienia. Aktorzy mieli ł.adne stroje, a scenografia często się zmieniała. Największą niespodzianką była dla mnie możliwość zwiedzenia kulis teatru. Z ciekawością zwiedziłam garderoby aktorów i miejsce, w którym przygotowują się do spektaklu.”

Lena

„…Wrażeń było wiele. Wszyscy siedzieliśmy na balkonie, skąd było doskonale widać całe przedstawienie. Oprócz naszych miejsc – bardzo interesujące były efekty świetlne i akustyczne, rekwizyty, muzyka oraz kostiumy aktorów. Cieszę się, że mogliśmy zobaczyć, co się dzieje za kulisami i posłuchać o pracy i życiu aktorów. Wyjście uważam za bardzo udane. Spektakl zachęcił mnie do kolejnych wyjść do teatru. Według mnie to przyjemne spędzanie czasu.”

Dawid

Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.