Zakończenie akcji Góra Grosza - 19-01-2018

Niezwykle miło nam poinformować że w naszej szkole zakończyła się osiemnasta edycja Góry Grosza – akcji zbierania monet na terenie całej Polski, której głównym organizatorem jest Towarzystwo Nasz Dom.

W bieżącym roku szkolnym Samorząd Gimnazjum nr 8 pod kierunkiem Pani Małgorzaty Czech we współpracy z Samorządem Liceum Ogólnokształcącego którym kieruje Pani Renata Zawistowska zgromadzone środki przekazał na realizację celów i zadań wytyczonych przez inicjatorów tej ogólnopolskiej akcji. Wśród najważniejszych z nich warto wymienić takie jak: zakup podstawowych i niezbędnych rzeczy potrzebnych dla rodziny, fundowanie stypendiów, wspieranie pasji i zainteresowań dzieci i młodzieży. Dzięki uczestnictwu naszej szkoły w tej akcji wszyscy uczniowie i nauczyciele mieli możliwość włączenie się w wielką ogólnokrajową inicjatywę na rzecz dzieci i opieki zastępczej. Wszystkim za okazaną pomoc Samorząd Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego wraz z opiekunami serdecznie dziękuje.

Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.