Grono pedagogiczne
Wykaz członków Rady Pedagogicznej ZSOMS 2023/24r.
Imię i nazwisko | Przedmioty |
1. dyr. Krzysztof Sobesto | wychowanie fizyczne |
2. z-ca dyr. Monika Zelek | język niemiecki |
3. z-ca dyr. Teresa Włodarczyk | geografia |
4. mgr Agnieszka Arczyńska | język polski |
5. mgr Łukasz Balicki | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe pływanie |
6. mgr Ewa Batko | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe pływanie |
7. mgr Marcin Bednarz | matematyka |
8. mgr Izabela Bereza | wychowawca świetlicy, rewalidacja, nauczyciel wspomagający |
9. mgr Lucyna Bętkowska | matematyka |
10. mgr Łukasz Bilski | psycholog sportu |
11. mgr Robert Brus | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe pływanie |
12. mgr Alina Buczek | geografia |
13. mgr Barbara Budzyna | edukacja wczesnoszkolna, informatyka |
14. mgr Maria Capińska | matematyka |
15. mgr Robert Chanek | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe pływanie |
16. mgr Małgorzata Czech | fizyka, wdż |
17. mgr Dominika Domarecka | pedagog, pedagog specjalny |
18. mgr Anna Drozdowska | edukacja wczesnoszkolna |
19. mgr Nina Dygut | edukacja wczesnoszkolna, plastyka |
20. mgr Piotr Fortuński | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe pływanie |
21. mgr Renata Franczak – Krawczyk | wychowawca internatu |
22. mgr Anna Gibaszek – Mądry | język niemiecki |
23. mgr Barbara Goch | język angielski |
24. mgr Natalia Górak | wychowanie fizyczne |
25. mgr Barbara Jamróz | wychowawca internatu |
26. mgr Agnieszka Kamecka – Krzywdziak | j. polski |
27. mgr Michał Karcz | historia, wos |
28. s. mgr Jolanta Karpacz | religia |
29. mgr Ewa Kasprzyk | edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
30. mgr Mateusz Kasprzyk | religia, wychowawca świetlicy |
31. mgr Izabela Kiszczak | matematyka |
32. mgr Paulina Klich | biblioteka |
33. mgr Joanna Klimczyk | język angielski |
34. mgr Rafał Klimczyk | historia, edukacja dla bezpieczeństwa, doradztwo zawodowe |
35. mgr Agnieszka Knapik | język angielski |
36. mgr Radosława Kołaczyk | biologia, wdż |
37. dr Małgorzata Kowal | język polski |
38. mgr Sonia Kowal | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe pływanie |
39. mgr Monika Kowalska – Pieronek | pedagog |
40. mgr Izabela Król | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe |
41. mgr Sabina Kudrys | matematyka |
42. mgr Sabina Kulas | matematyka |
43. mgr Agata Lachowicz | edukacja wczesnoszkolna, technika |
44. mgr Anna Lepiarz | j. angielski |
45. mgr Barbara Łądka | edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy |
46. mgr Mariusz Łyszkowski | język angielski |
47. mgr Michał Majerski | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe pływanie |
48. mgr Bożena Matyasik – Ociepa | matematyka |
49. mgr Aldona Mazur | język angielski |
50. mgr Anna Nosek | chemia, biologia |
51. mgr Agnieszka Nowak | edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy |
52. mgr Edyta Olsza | język niemiecki |
53. mgr Regina Panaś | pedagog |
54. mgr Anna Petrus | muzyka, plastyka |
55. mgr Jerzy Pieszczyński | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe pływanie |
56. mgr Anna Pietrzyk | wychowawca świetlicy |
57. mgr Dariusz Pisarek | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe – gimnastyka sportowa |
58. mgr Magdalena Policha | edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
59. mgr Joanna Pstruś | język polski |
60. mgr Artur Pyjos | wychowanie fizyczne |
61. mgr Anita Radecka | język polski, rewalidacja, nauczyciel wspomagający |
62. mgr Krzysztof Sasuła | religia |
63. mgr Waldemar Siąkała | wychowanie fizyczne |
64. mgr Marcin Skorupa | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe pływanie |
65. mgr Katarzyna Słabońska | biologia |
66. mgr Arkadiusz Solarz | wychowawca internatu |
67. mgr Barbara Sulewska | informatyka, technika |
68. mgr Monika Szarek | język polski, filozofia, etyka |
69. mgr Joanna Szczubiał | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe pływanie |
70. mgr Jakub Śliwa | wychowawca internatu |
71. mgr Joanna Śliwa | podstawy przedsiębiorczości |
72. mgr Ristana Taszewska – Klimas | język polski |
73. dr Łukasz Wądrzyk | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe pływanie |
74. mgr Malwina Wojtaszek | wychowanie fizyczne |
75. mgr Woszczek Blanka | geografia |
76. mgr Dariusz Wrzosek | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe kajakarstwo górskie |
77. mgr Joanna Zadęcka | wychowawca świetlicy |
78. mgr Ryszard Zakrzewski | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe kajakarstwo górskie |
79. dr Renata Zawistowska | historia, wos, historia i teraźniejszość |
80. mgr Janusz Żyłka – Żebracki | wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe kajakarstwo górskie |