Jest moc, gdy działamy razem! Podziękowania od Alma Spei! - 25-05-2026

W imieniu dziecięcego Hospicjum pragniemy serdecznie podziękować naszym Wolontariuszom: Markowi i Nazariemu – Uczniom klasy 7a, za dołączenie do Ekipy Pomocników Alma Spei i zaangażowanie w rozwożenie pieluszek, środków higienicznych i kart podarunkowych bezpośrednio do domów chorych Dzieci i ich Rodzin.

Bez Waszej nieocenionej pomocy, obecności, zabaw i rozmów z Podopiecznymi Hospicjum, akcja nie miałaby tak wspaniałego finału!
Dziękujemy za Waszą otwartość, serce, uśmiech i ogromny ładunek dobra i nadziei.

Szkolne Koło Wolontariatu

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status