Jesteśmy tam, gdzie pasja! - 17-04-2024

Nasi niezawodni Wolontariusze po raz kolejny spisali się na medal! Serdecznie dziękujemy 45. Uczniom z klas 7-8, którzy w niedzielę, 14 kwietnia br., od godz. 7.30 do 14.00 służyli pomocą uczestnikom 21. Cracovia Maratonu!

Dziękujemy za wsparcie również Rodzicom: Panu Konradowi Szafrańskiemu, Panu Piotrowi Mietelskiemu i Panu Przemysławowi Krosowi. Gorąco dziękujemy Wszystkim za stworzenie wyjątkowej atmosfery, za głośny, żywiołowy doping oraz za każdy kubek wody podany ponad 5 tys.biegaczy. Na pierwszy rzut oka widać było, że w naszej ekipie są prawdziwi sportowcy i pasjonaci sportu, którzy rozumieją pasję i determinację uczestników Maratonu, spełniających swoje marzenia! Po całej akcji zostały nam nie tylko emocjonujące wspomnienia, ciekawe doświadczenia, widoczna opalenizna, ale także dziesiątki zdjęć. Zapraszamy do ich obejrzenia!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu
p. Agnieszka Arczyńska i p. Rafał Klimczyk

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status