„KINO ZA BATERIE”. PIĄTOKLASIŚCI POLECAJĄ IDEALNY FILM NA WAKACJE! - 19-06-2024

18 czerwca br. uczniowie klas 5a i 5b obejrzeli w Multikinie długo oczekiwany film „W głowie się nie mieści 2”. Seans był nagrodą dla Piątoklasistów za ich ekologiczną postawę i aktywny udział w realizacji programu „Kino za baterie”, zorganizowanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie. Animacja w reż. Kelseya Manna ożywiła emocje młodych widzów. Do centrali umysłu 13-letniej Riley, dotychczas zawiadywanej przez: Radość, Smutek, Odrazę, Gniew i Strach wkraczają: Obawa, Zazdrość, Nuda i Wstyd.

 Sytuacja  emocjonalna  bohaterki nieprawdopodobnie komplikuje się. Zaczynają się kłopoty… Co wydarzy się, gdy na  uczuciowej konsoli zostanie odkryty intrygujący przycisk „Dojrzewanie”?

Zachęcamy, by wybrać się do kina i koniecznie zobaczyć, tym bardziej, że wakacje to idealny czas, aby uważniej przyjrzeć się swoim emocjom i relacjom.

Życzymy dobrej zabawy i interesujących refleksji!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status