Koło dziennikarsko-filmowe - 29-05-2024

ŚMIAŁO UCZNIOWIE!

O sobie, swoich działaniach i planach opowiada Alicja Marszałowicz

W tym roku szkolnym zostałaś wybrana na przewodniczącą SU. Czy mogłabyś w związku z tym powiedzieć nam coś o sobie?

Alicja Marszałowicz, interesuję się sportami, pisaniem, fizyką. Lubię się uczyć i rozwijać, a także występować. Dzięki temu, że jestem w Samorządzie, mogę dotrzeć do większej grupy ludzi.

Jaka była Twoja droga do funkcji, którą pełnisz w społeczności uczniowskiej naszej szkoły?

Do Samorządu zgłosiłam się dlatego, że dzięki niemu mogę dotrzeć do uczniów. Zachęcił mnie do tego też pan Michał Karcz. Wiedziałam, że będę mieć wiele obowiązków i pracy, ale chciałam spróbować. Miałam świadomość również, że poznam nowych ludzi i to też  zachęciło mnie do zgłoszenia mojego nazwiska.

http://zogrochow.szkola.net

Co zamierzacie – jako SU – zrobić jeszcze w tym roku szkolnym?

W planach mamy na pewno dyskotekę, kiermasz słodkości. Niektórzy może nie wiedzą, ale pieniądze z kiermaszów przeznaczamy na nagrody dla uczniów. Poprosiłam również o lustro do damskiej łazienki na drugim piętrze.

Czy jesteście otwarci na propozycje innych?

Oczywiście, że tak. Bardzo cenię sobie zdanie uczniów tak jak ich opinie. Śmiało uczniowie mogą zgłaszać swoje pomysły, a ja wraz z opiekunami i  członkami Samorządu rozważymy wykonanie ich.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status