KONKURS FOTOGRAFICZNY - 18-05-2026

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-4 na kolejną edycję konkursu fotograficznego:

,,Zaproś naszą szkołę na spacer lub do domu i pokaż,
jak
spędzasz wolny czas ze swoim ukochanym zwierzakiem”

Co należy zrobić? To proste dwa kroki do celu!

  • Po pierwsze – wydrukuj logo naszej szkoły, lub napisz jej nazwę na kartce, albo koszulce. Możesz zabrać też szkolny krawat.
  • Po drugie – zrób sobie zdjęcie/selfie i pokaż, jak spędzasz wolny czas ze swoim  zwierzakiem. Pamiętaj, że logo szkoły musi być widoczne, kiedy robisz zdjęcie (nie może być wklejone komputerowo).

Nieważne, gdzie będziesz. Wierzymy, że masz głowę pełną pomysłów i zrobisz wspaniałe zdjęcie zachowując warunki konkursu i przyniesiesz nam je wydrukowane do 29 maja
do świetlicy szkolnej lub sali nr 19.

Liczymy na Was i jeszcze raz zachęcamy do wspólnej zabawy. Wszystkie prace będą wyeksponowane na parterze szkoły, a najciekawsze z nich nagrodzone.

Agnieszka Nowak

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status