KONKURS FOTOGRAFICZNY - 18-05-2026
- Po pierwsze – wydrukuj logo naszej szkoły, lub napisz jej nazwę na kartce, albo koszulce. Możesz zabrać też szkolny krawat.
- Po drugie – zrób sobie zdjęcie/selfie i pokaż, jak spędzasz wolny czas ze swoim zwierzakiem. Pamiętaj, że logo szkoły musi być widoczne, kiedy robisz zdjęcie (nie może być wklejone komputerowo).
Nieważne, gdzie będziesz. Wierzymy, że masz głowę pełną pomysłów i zrobisz wspaniałe zdjęcie zachowując warunki konkursu i przyniesiesz nam je wydrukowane do 29 maja
do świetlicy szkolnej lub sali nr 19.
Liczymy na Was i jeszcze raz zachęcamy do wspólnej zabawy. Wszystkie prace będą wyeksponowane na parterze szkoły, a najciekawsze z nich nagrodzone.
Agnieszka Nowak




