laboratoria przyszłości – marzec - 03-03-2023

W dniu 1.03.2023r. w naszej szkole miało miejsce szczególne wydarzenie – DZIEŃ OTWARTY, na który zostali zaproszeni przyszli pierwszoklasiści. Program był bogaty w różne atrakcje, takie jak zwiedzanie szkoły, spotkania informacyjne dla rodziców z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, konsultacje z pedagogiem i logopedą, twórcze zabawy dla dzieci czy też pokazy sportowe w obiekcie sportowym.

Jednym z ważnych punktów programu było zwiedzanie „Laboratorium Przyszłości”. Za pomocą okularów VR uczestnicy mogli m.in. obejrzeć w trójwymiarze model dinozaura, żaby oraz świetliki o zachodzie słońca. Dzieci wraz z rodzicami widzieli również, zestawy klocków Lego oraz przykładowe konstrukcje przygotowane przez naszych uczniów podczas zajęć robotyki. W „Laboratorium” nie mogło zabraknąć robotów Dash i robotów Cue. Osoby zainteresowane mogły nawet wypróbować aplikację, umożliwiającą sterowanie wybranym robotem. Wielką popularnością cieszyło się stanowisko z drukarką 3d, oraz  modelami, które zostały na niej wydrukowane. Każdy z przyjemnością zabrał ze sobą pamiątkowy breloczek w kształcie serca.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status