Laboratoria Przyszłości w naszej szkole – wrzesień - 30-09-2022

W związku z przystąpieniem naszej Szkoły do Projektu Laboratoria Przyszłości (#LaboratoriaPrzyszłości) już pod koniec sierpnia szkolny koordynator uczestniczył w szkoleniu z zakresu obsługi zakupionych okularów VR oraz platformy edukacyjnej ClassVR.

Dzięki szkoleniu stało się jasne, w jaki sposób należy zarejestrować licencję szkolną, jak zarejestrować okulary VR , jak podłączyć je do sieci szkolnej, oraz w jaki sposób można je wykorzystać podczas lekcji. Od września ruszyły zajęcia z robotyki dla najmłodszych klas. Podczas lekcji, dzieci miały możliwość rozpakować pierwsze zestawy edukacyjnych klocków LEGO Education SPIKE Essential i rozpocząć swoją przygodę z robotami. Entuzjazm uczestników dał się zauważyć już od pierwszego spotkania. Tego samego miesiąca starsi uczniowie mieli możliwość skorzystać podczas lekcji informatyki z okularów VR.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status