Laureaci wojewódzkiego konkursu w SCKM - 03-02-2023

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży oraz Rada i Zarząd Dzielnicy I – Stare Miasto po raz kolejny zaprosiły młodzież i dzieci do udziału w wojewódzkim konkursie literackim, plastycznym i filmowym Kraków – Stare Miasto- wieści z podwórek, ulic i zaułków, który w tym roku odbył się pod hasłem „Wydarzyło się w Krakowie”.

W wydarzeniu wzięło udział pięciu uczniów z naszej szkoły, a troje z nich zostało finalistami konkursu:

Bartosz Płaszewski z klasy I B LO zdobył I miejsce za opowiadanie Bieg Baszt, Ola Marciniak z klasy I A otrzymała II miejsce za opowiadanie Zwierzenia krakowskiego grajka, a Szymon Rek  otrzymał wyróżnienie za opowiadanie Tajemnicza wycieczka.

Dziękujemy także za pracę i udział w konkursie Michalinie Teodorowicz i pracą pod tytułem Rola życia i Zuzannie Kalacie za tekst  Zapiski krakowskie Anno Domini 3232.

Zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji konkursu także w dziedzinie filmowej i plastycznej. Warto poszerzać swoją wiedzę i odkrywać na nowo nasze piękne miasto oraz czynić Kraków inspiracją i przestrzenią dla naszej wyobraźni.

Opiekunem uczniów była Pani Joanna Pstruś.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status