# Ogarniam życie na sportowo - 23-03-2023

23.03.2023r. w ramach realizacji kolejnego etapu projektu miejskiego #Ogarniam życie oraz wiosennej rozgrzewki, uczniowie klas 7 i 8, dzięki współpracy z Zarządem Infrastruktury Sportowej i koordynator kampanii na terenie instytucji p. Grażyną Ozimek, uczestniczyli w spotkaniu ze sportowcami z Krakowskiej Szkoły Wushu. Wszystkich zgromadzonych powitał Dyrektor ZSOMS

Krzysztof Sobesto, zachęcając do zaangażowanie w codzienne ogarnianie życia w duchu sportowym. Następnie pokaz chińskich sztuk walki charakteryzujący się niezwykłym bogactwem technik, prelekcja trenera p. Michała Adamowicza na temat czynników chroniących przed zachowaniami szkodliwymi, oraz wspólne ćwiczenia, wzmacniały w naszej młodzieży poczucie sprawczości do podejmowania wartościowych aktywności. Mamy nadzieję, że mistrzowski pokaz i rozmowa z trenerem, dotycząca działalności szkoły, przykład jego osobistej ścieżki rozwoju, podkreślanie, że jeśli już coś robić, to warto to robić dobrze, a z każdym kolejnym krokiem dążyć do tego aby efekt był jak najlepszy, rozbudzą waszą ciekawość, aktywują emocje, motywujące do szukania życiowych pasji. Pamiętajmy, że każdy rodzaj sportu, niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości, dzięki którym możemy kształtować swoją osobowość, ćwiczyć charakter, dlatego tak ważne jest, aby w naszym życiu znalazło się miejsce na aktywność fizyczną, która wpływa korzystnie również na kondycję psychiczną, dzięki czemu mamy lepsze samopoczucie, więcej energii i wzmacniamy się w radzeniu sobie ze stresem.

 Szkolni koordynatorzy projektu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status