PODSUMOWANIE DNIA OTWARTEGO W NASZEJ SZKOLE - 12-03-2024

Dzień Otwarty w naszej Szkole już za nami!

W środę 6-go marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla rodziców i dzieci przyszłych klas pierwszych. W tym roku bardzo pozytywnie zaskoczyła nas ilość gości na których czekało wiele atrakcji. Jak zawsze zadbaliśmy o każdy szczegół, żeby wszyscy czuli się doskonale. Prezentacja szkoły odbywała się w dwóch częściach: edukacyjnej i sportowej. Najpierw przez 1,5 godziny dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w zabawie:
„Po nitce do kłębka”, w trakcie której poznali szkołę, wychowawców klas 1-3, sale lekcyjne, pracownię informatyczną , bibliotekę oraz świetlicę. Rodzice mieli też możliwość bezpośredniej rozmowy z nauczycielami,
pedagogiem szkolnym oraz z wychowawcami świetlicy.

W tym czasie na dzieci w każdej z sal pokazowych czekały zabawy twórcze:

  • „Wiosenne inspiracje”
  • „Magiczne Origami”
  • „Bajkowe Puzzle”
  • „Tangram – logiczne układanki”
  • Doświadczenia – budowanie modeli
  • oraz pokazy w naszym „ Laboratorium Przyszłości”, gdzie zaprezentowano wykorzystanie okularów VR, drukarki 3D i konstrukcje z klocków LEGO

Warunkiem udziału w grze było zaliczenie wszystkich punktów programu oraz zebranie niezbędnej ilości pieczątek potrzebnych do odebrania nagrody niespodzianki, która została zaprojektowana przez naszych uczniów, a wykonanie pozostawiliśmy drukarce 3D.

W drugiej części nasi goście przeszli  na teren Obiektu Sportowego, gdzie mieli możliwość  zwiedzania całego kompleksu.  Następnie dzieci uczestniczyły w zabawach sportowych, zajęciach na ściance wspinaczkowej oraz zajęciach na basenie. Wszyscy świetnie się bawili.

Mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania naszych gości oraz pomogliśmy dzieciakom i ich Rodzicom podjąć decyzję o wyborze szkoły. Będzie nam bardzo miło ponownie zobaczyć te sympatyczne buźki w nowy roku szkolnym.

Agnieszka Nowak

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie Naszej Szkoły i do zobaczenia
na testach sprawnościowych 9.03 lub 20.03.23r.!

Czekamy na Was!

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status