Rozkwitłam w świetle księżyca - 23-06-2024

Cześć! Mam na imię Lena i chciałabym podzielić się z Wami moją książką, którą na bieżąco piszę. Oto mały opis, który pozwoli Wam się zapoznać, o czym opowiada ta historia:

Aurelia jest niezwykłą dziewczyną prowadzącą zwykłe, lecz smutne życie. Nastolatka rodzi się z albinizmem – chorobą genetyczną cechującą się całkowicie białą cerą i włosami. Z tego powodu nie jest akceptowana przez rówieśników. W pewną noc wszystko w jej życiu zmienia się diametralnie. Tajemniczy chłopak – Asher, zabiera ją na Księżyc, który jak się okazuje jest zamieszkiwany przez ludzi zdolnych do walki z koszmarami, a Aurelia jest jedną z takich osób.

 

 

Czy dziewczyna poradzi sobie z nowymi trudnościami, związanymi ze zmianą otoczenia i rozpoczęciem zupełnie nowego życia?
Czy nareszcie zostanie zaakceptowana i znajdzie przyjaciół?
Dlaczego znalazła się na Księżycu, pośród ludzi z nadprzyrodzonymi zdolnościami?
Czy nareszcie zazna szczęścia i na jak długo?

To wszystko znajdziecie w książce „Rozkwitłam w świetle Księżyca”, która wpasowuje się w fantastykę oraz powieść młodzieżową.

Przedział wiekowy 13+

Drodzy Czytelnicy!

Zachęcamy Was do uczestnictwa we wspaniałej, literackiej przygodzie. Wasza koleżanka Lena z klasy 6a to zdolna, obdarzona niezwykłą wyobraźnią młoda pisarka. Dzięki jej twórczości macie szansę przenieść się do fantastycznego, tajemniczego świata, w którym spotkacie ciekawych bohaterów. Na pewno ich polubicie i z zainteresowaniem będziecie śledzić ich księżycowe przygody. Nie pożałujecie, gdyż akcja naprawdę rozwija się bardzo dynamicznie, a czytelnik niecierpliwie czeka na kolejne odcinki powieści. Czy Aurelia wypełni powierzone jej zadania? Czy pozna tajemnice Ashera i jak rozwinie się ta znajomość? Czytajcie książkę Leny, a niebawem wszystko stanie się jasne.

Gorąco polecamy 🙂

Ristana Taszewska-Klimas i Alina Buczek

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status