Studio Multimedialne, czyli nowa przestrzeń do działania dla naszych uczniów - 05-01-2023

We wtorek, 4.01.2023r. odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Multimedialnego w naszej placówce. Dyrekcja szkoły uroczyście i z dumą oprowadziła uczniów oraz opiekunów grup po nowo utworzonych pomieszczeniach przeznaczonych do rozwijania talentów, realizowania pomysłów rodzących się w naszej społeczności.

Przed otwarciem drzwi wśród uczniów wyraźnie panowała atmosfera ciekawości i entuzjazmu. Pan dyrektor Krzysztof Sobesto skierował ciepłe i wspierające słowa do obecnych, młodzież była zachwycona obietnicą przeznaczenia 500 złotych na wyposażenie, które sami wybiorą. Pani dyrektor Sabina Kudrys z uśmiechem odpowiadała na pytania i uwieczniła wydarzenie za pomocą aparatu fotograficznego. Następnie wspólnie rozcięto wstęgę. Oczom uczniów i opiekunów ukazało się przytulne wnętrze wypełnione nowoczesnymi urządzeniami takimi jak laminator, drukarka, aparat fotograficzny ze statywem, dyktafon. Grupy kreatywna, mediacji i dziennikarska będą mogły realizować swoje marzenia.

Dyrekcja szkoły wręczyła samorządowi uczniowskiemu plakat z życzeniami powodzenia. Umieszczono go na jednej ze ścian, aby przypominał, że uczniowie zawsze mogą liczyć na wsparcie w rozwijaniu swoich uzdolnień. Na zakończenie tego niezwykłego spotkania pełnego entuzjazmu, rozbudzonych nadziei i powstających pomysłów pani dyrektor Monika Zelek poczęstowała wszystkich smacznym ciastem.

Oto zebrane wypowiedzi uczniów:

Marysia: Bardzo nam się podoba pomieszczenie, jesteśmy zachwyceni, że szkoła w taki sposób o nas dba.

Natalia: Klimatyczne miejsce z niezłym oświetleniem!

Milena: Mimo że pomieszczenie jest małe, to świetnie wyposażone. Szkoła ufundowała nam bardzo dobry sprzęt, stwarzając więcej możliwości do rozwijania pasji dziennikarskiej.

Zuza: Przed wejściem do pomieszczenia myślałam, że będzie ciemniej, a bardzo mi się podoba,
że mamy swoje „podziemie”.

Samuel: Nie spodziewałem się, że pomieszczenie przy szatniach może być tak dobrze wyposażone.

Grupa redaktorów gazetki szkolnej „Underground”: Żałujemy, że dopiero teraz, ponieważ za pół roku już nas nie będzie w tej szkole. Miejsce pasuje do nazwy naszej gazetki. Dosłownie Underground.

Już  nie możemy się doczekać, co to będzie się działo!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status