Zakończenie roku szkolnego! Już niedaleko… - 12-06-2024

Jak kończymy rok szkolny? Satysfakcją z wykonanej pracy czy skrajnym zmęczeniem? A może łączą się w nas różne uczucia? W czasie akademii przygotowanej przez klasy 4a i 7a  znajdziecie odpowiedzi na te pytania. Chcecie się dowiedzieć, co w czerwcu przeżywają nauczyciele lub jak spędzają wakacje?

Posłuchajcie, co przygotowali prowadzący uroczystość zakończenia roku 2023/2024. Opowiemy, czym jest zmęczenie i jak odpoczywać po roku nauki wypełnionym „grozą” sytuacji szkolnych niczym z  ” Gwiezdnych wojen” i radosną zabawą przypominającą życie w Akademii Pana Kleksa. Zaśpiewamy nastrojowe piosenki, bo przecież „Nic dwa razy się nie zdarza…”.

Czas odpocząć! Zanim jednak rozejdziemy się do domów, pożegnamy uczniów, którzy w tym roku po ośmiu latach opuszczają naszą szkołę. Jak wspominają lata swojej nauki?

Po wakacjach wrócimy wypoczęci, kreatywni, skoncentrowani na zadaniach. Teraz dziękujemy naszym nauczycielom za opiekę i lekcje wypełnione pasją oraz trudem nauczania. Wszyscy zasłużyliśmy na odpoczynek. Dobrych wakacji!

Koło dziennikarsko-filmowe

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status