Dzień Sportu w ZSOMS - 22-06-2022

Dzień Sportu

20 czerwca w Naszej Szkole odbył się Dzień Sportu, pogoda dopisała a rywalizacja międzyklasowa była zacięta. Starcia pomiędzy klasami rozegrano w trzech grupach wiekowych: klasy I-III, IV-VII, VIII-LO.

Klasy I-III zmagały się ze swoimi sportowymi słabościami na torach przeszkód, stacjach zadaniowych oraz grach i zabawach. W klasach pierwszych najlepsza okazała się klasa IB, wśród drugich klasach zwyciężyła IIB, a pośród najstarszych klas w tej kategorii najlepsza okazała się IIIC.

Klasyfikacja generalna klas I-III

1 miejsce klasa IIIC

2 miejsce klasa IIB

3 miejsce klasa IIA

W klasach starszych rywalizacja opierała się na stacjach z zadaniami do wykonania. Uczniowie musieli nie tylko celnie rzucać, szybko biegać, przydała się również umiejętność posługiwania się pałeczkami.  Na podium znalazły się:

III miejsce – VIB

II miejsce – Va

I miejsce – broniąca tytułu z zeszłego roku klasa VIIc

Osobnej rywalizacji w formie wyścigów rzędów podjęły się klasy IV.  Najlepsza okazała się klasa IVb, 2 miejsce zajęła klasa IVc, 3 miejsce przypadło klasie IVa.

Klasy ósme połączyły siły z liceum i rozegrały mecz –  uczniowie kontra nauczyciele. W tej batalii skuteczniejsze okazało się doświadczenie oraz lata ciężkiej pracy. Wynikiem 2:0 w meczu siatkarskim wygrali – Nauczyciele.

Wszystkim biorącym udział gratulujemy wysokiego poziomu sportowego oraz życzymy udanych Wakacji!!!

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status