UKS „SMS Galicja”

Uczniowski Klub Sportowy „SMS GALICJA” został założony w czerwcu 2012 roku. Działa jako integralna jednostka Zespołu Szkół Ogólnokształcących MISTRZOSTWA SPORTOWEGO w Krakowie. Nadrzędnym celem naszych działań jest szkolenie dzieci i młodzieży w pływaniu, jednakże klub nie wyklucza rozwoju innych dyscyplin sportowych.
Kadra trenerów i instruktorów pływania to znakomite połączenie mistrzowskiego doświadczenia (także zawodniczego) z młodym, pomysłowym i otwartym na innowacje gronem szkoleniowców.
Co roku nowa grupa zawodników zasila nasze szeregi, dzięki skrupulatnemu procesowi naboru do klas o profilu pływackim. Z roku na rok nasi zawodnicy przechodzą kolejne etapy szkolenia pływackiego, zdobywając nową wiedzę, umiejętności, co za tym idzie odnoszą sukcesy na arenach regionalnych i krajowych. Zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego to wielokrotni Mistrzowie Polski w swoich kategoriach wiekowych oraz zdobywcy laurów na imprezach rangi europejskiej i Światowej. Absolwenci Szkoły niejednokrotnie byli reprezentantami Polski na Mistrzostwach Europy, Świata i  Igrzyskach Olimpijskich.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ INTERNETOWĄ KLUBU: www.uksgalicja.pl 
(aktualności, ciekawostki, struktura klubu, materiały informacyjne itp.)

ODWIEDŹCIE NAS W MEDIACH społecznościowych KLUBU: 
FACEBOOK

INSTAGRAM
(relacje z wydarzeń sportowych, zdjęcia, galerie, filmiki, aktualności i wiele innych…)

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status