GRUDNIOWE WSPOMNIENIA KLASY IC - 03-01-2019

Grudzień to najbardziej magiczny miesiąc w roku roztaczający wokół świąteczną aurę. Za jej sprawą mimo chłodu i wielu szarych, deszczowych dni byliśmy o wiele bardziej radośni. Taka radość udzieliła się właśnie klasie Ic, która na początku miesiąca uczestniczyła we wspólnej z rodzicami lekcji w czasie, której powstawały małe, pluszowe dzieła. 

Dzieciaki wraz z rodzicami i wychowawcą klasy przystąpiły do wykonania własnej Przytulanki. Wszyscy odczuwaliśmy wielką frajdę, a my dorośli przez chwilę mogliśmy poczuć się jak dzieci, których zaangażowanie i zapał do pracy był bezcenny. Niektórym trudno było rozstać się na tydzień ze swoją maskotką. Tylko nieliczni zdecydowali się publicznie pochwalić swoim dziełem i codziennie doglądali czy aby Ich pluszaczek jest bezpieczny na korytarzowej wystawie.

Radosna aura towarzyszyła nam przez cały miesiąc. W kolejnych dniach wspólnie udekorowaliśmy klasę, a tuż przed świętami w tym samym gronie spotkaliśmy się przy wigilijnym stole, który za sprawą naszych wspaniałych Rodziców zapełnił się smakołykami. Nie zabrakło oczywiście pysznego czerwonego barszczyku z uszkami i domowych wypieków.

Teraz pozostaje nam tylko życzyć wszystkim…

,, Szczęśliwego Nowego Roku 2019”

                                                             Agnieszka Nowak

 

Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.