GWIAZDKA DLA ZWIERZAKÓW 2019 - 28-11-2019

TO JUŻ TRADYCJA NASZEJ SZKOŁY!!! 😊
KOCHANI !!!!
DOŁĄCZCIE DO TYCH, KTÓRYM ZALEŻY
NA LOSIE BEZDOMNYCH ZWIERZAKÓW.

Podziel się tym, co masz.  Sprawdź, może Twój zwierzak już czegoś nie potrzebuje. Wypierz i przynieś: zabawki, koce, miski i inne akcesoria. Jeśli masz możliwość kup i przynieś karmę. Nie pozwól, aby te samotne, biedne zwierzaki były głodne na co dzień i od święta. Pamiętaj, zawsze możesz adoptować i pokochać zwierzaka, który za Twoje dobre serce da Ci miłość, wierność i przyjaźń.

Ja już zdecydowałam. Sprawdziłam, co nie jest już potrzebne mojemu psiakowi. Wyprałam i przyniosłam. Kupiłam karmę – ale nie suchą, w puszkach, taką, jaka nie szkodzi zwierzakom.

Zwierzęta w schroniskach często są chore, a sucha karma im szkodzi, dlatego proszę o zakup „mokrej karmy”.

TERAZ CZEKAM NA DARY SERCA OD WAS.

AKCJA TRWA DO 19.12.2019r.


DARY SERCA OD WAS POWĘDRUJĄ DO PRZYTULISKA DLA SKRZYWDZONYCH ZWIERZĄT W ŁĘTKOWICACH – KOLONII.

Ona jest jedna, ich jest ponad setka. Do Łętkowic – Kolonii nie jest łatwo trafić, choć to zaledwie 30 kilometrów od Krakowa.

Przytulisko dla skrzywdzonych zwierząt w Łętkowicach – Kolonii prowadzone jest przez Wiolettę Litwin-Mroczkę przy wsparciu Fundacji „Człowiek Dla Zwierząt”. Już wiele lat temu w okolicy szybko rozeszło się, że jest kobieta o wielkim sercu i żadnemu zwierzakowi nie pozwoli biedować. Szybko też zaczęło przybywać psów. Energicznego husky przywiozła kobieta, która dowiedziała się, że psa wyrzucono, bo gonił kury (zaraz potem się rozchorował i pani Wioletta czuwała nocami w jego boksie, pilnując kroplówki). Osiołek miał być przerobiony na salami, bo po latach pracy terapeutycznej z chorymi dziećmi sam zaczął niedomagać i nie był już użyteczny. Siwa klacz służyła przy dorożce na krakowskim Rynku, dopóki miała ku temu siły.

Potrzebni wolontariusze, potrzebne środki

Tu każdy dzień to wyzwanie, dlatego potrzebne jest wsparcie.

Przede wszystkim wolontariusze, którzy wezmą psa na spacer, a tym bardziej nieśmiałym czworonogom i bardziej skrzywdzonym przez los pomogą zaufać człowiekowi na nowo. Poszukają im nowych, dobrych domów.

W ZAMIAN MOŻNA DOSTAĆ COŚ BEZCENNEGO: PSIĄ RADOŚĆ I WDZIĘCZNOŚĆ, MIŁOŚĆ BEZINTERESOWNĄ I BEZGRANICZNĄ !!!

Fundacja Człowiek Dla Zwierząt, Łętkowice-Kolonia 59, 32-107 Radziemice,
+48783553197, czlowiekdlazwierzat@gmail.com, KRS 0000537423
78861400010010014759710001

ANNA WAJMAN

ZDALNE NAUCZANIE MATERIAŁY
BIBLIOTEKA
PEDAGOG
WF
ŚWIETLICA