Klub czytelniczy przedstawia zimę - 14-01-2018

Zima to ciepły kominek, „gryzące” rajstopy czy wspaniałe zabawy na śniegu i lodzie? Oczami bohaterki literackiej spoglądamy na tę porę roku. Klub czytelniczy „PoczytajMy” kl. 3b gimnazjum ponownie spotkał się ze swoją ulubioną grupą przedszkolaków i poruszył w rozmowach temat zwlekającej z przyjściem zimy.
„12 stycznia odbyłyśmy kolejną wizytę w przedszkolu w ramach projektu „Poczytajmy”. Tematem, który poruszyłyśmy,  była zima. Na początku przeczytałyśmy dzieciom opowiadanie pt. „Zima, której nie było”, następnie zadałyśmy im pytania: co im się kojarzy z zimą, co można wtedy robić oraz jakie mają plany na ferie. Słuchacze chętnie i z radością rozmawiali z nami, dzieląc się swoimi pomysłami. Na koniec zorganizowałyśmy ich ulubioną zabawę „Babajaga”. Dzieci z radością i zaangażowaniem w niej uczestniczyły. Następnie pożegnałyśmy się, kończąc tym styczniowe spotkanie.”

Julia Dziewońska

Gratulujemy!

Opieka nad projektem:
p. M.Sławińska

Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.