Niezapomniany Koncert! - 16-12-2018

10 grudnia 2018 r. po raz pierwszy w historii naszej Szkoły odbył się niezwykły koncert charytatywny „Kolęduje Tobie moje serce”. Z inicjatywy Pani Karoliny Tomczyk i Pana Marka Gerwatowskiego odbyły się trzy – pełne emocji i fantastycznej energii – koncerty na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

Swoim talentem i sercem bezinteresownie podzielili się Artyści Opery Krakowskiej: Pani Agata Flondro, Pani Natalia Mańka – Mularczyk, Pan Marek Gerwatowski, Pan Jacek Wróbel, Pan Jarosław Diijuk i Pan Rafał Piętka – Wodyński. Koncert odbył się dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rodziców Uczniów klasy 5a, Dyrekcji, Nauczycieli (Pani Małgorzacie Konstanty i Pani Teresie Miernik) oraz Szkolnego Koła Wolontariatu. Porywającego i poruszającego Świątecznego Koncertu wysłuchało ponad 200 Osób – zaproszeni Goście: przedstawiciele Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Poradni Psychologiczno- Pedagogicznych, służby mundurowe Policji II Komisariatu w Krakowie, Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie ZSOMS.

W koncercie uczestniczyła Pani Prezes Hospicjum św. Łazarza w Krakowie- dr Jolanta Stokłosa oraz Panie: Renata Połomska i Małgorzata Wiśniewska- koordynatorki „Pól Nadziei”, które nie kryły swojego wzruszenia i uznania.

Koncert poruszył serca całej społeczności ZSOMS.

Najlepszą ocenę przedsięwzięcia wyrażają słowa zamieszczone na portalu społecznościowym: „Dziękujemy za stworzenie doskonałego świątecznego klimatu! Takiego koncertu w naszej szkole jeszcze nie było. Jesteśmy oczarowani i zaczarowani”.

DZIĘKUJEMY!

Szkolne Koło Wolontariatu

Agnieszka Arczyńska
Rafał Klimczyk

Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.