Praca Samorządu Uczniowskiego

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 75 W KRAKOWIE

Przewodniczący: Oliwier Hyla

Zastępca przewodniczącego: Patryk Sosnowski

Sekretarz: Milena Kwater

Opiekun Samorządu:
mgr Anna Gibaszek – Mądry


Prima Aprilis bo się pomylisz…

1 kwietnia 2019 Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum zorganizował i przeprowadził akcje Prima Aprilis w klasach 6, 7 i 8. Przedstawiciele Samorządu zamienili się z nauczycielami i to oni tego dnia przeprowadzili lekcje w wybranych klasach. Zaskoczeni uczniowie bardzo entuzjastycznie podjęli współpracę z nowymi prowadzącymi, aktywnie uczestnicząc w zajęciach, a nasi młodzi nauczyciele przygotowali atrakcyjne i ciekawe zajęcia. Zobaczcie sami:


11.01.2019r. przedstawiciele samorządu szkoły wraz ze sztandarem i opiekunem – panią Anną Gibaszek – Mądry brali udział w obchodach rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego na Cmentarzu Rakowickim. Piękna, kameralna uroczystość nad pomnikiem poległych, uświetniona została przez przedstawicieli związków weteranów, przedstawicieli szkół.

Zakończyła się akcja „GÓRA GROSZA”!
Za udział wszystkim bardzo dziękujemy!!! Zbiórka była tak obfita, że członkowie samorządu potrzebują jeszcze czasu, aby przeliczyć uzbierane grosze. O wynikach niezwłocznie poinformujemy na stronie!

SPRAWOZDANIE Z PRACY SAMORZĄDU SZKOLNEGO – I OKRES ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 CZY WIESZ CO TO SĄ ZNAKI DIAKTRYCZNE?

9 LISTOPADA – KRYSZTAŁOWA NOC 

AKCJA BUDZIK

STOP ZWOLNIENIOM Z WF-u!

Copyright by Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Wszystkie prawa zastrzeżone.