ŚWIĄTECZNO-ZIMOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY - 20-12-2020

ŚWIĄTECZNO-ZIMOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY!!!

,,Zaproś naszą szkołę na Święta Bożego Narodzenia
lub zabierz na ferie zimowe”

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego. Ponieważ w tym roku szkolnym święta i ferie są połączone mamy aż dwie możliwości do wyboru. Pokażcie naszej szkole jak spędzacie Święta Bożego Narodzenia lub jaki macie sposób na ciekawe ferie, gdy możliwości ze względu na pandemię są ograniczone. Przez te kilka lat mieliśmy wiernych fanów. Mamy nadzieję, że w tym roku dołączą do nich kolejne pomysłowe i zaradne dzieciaki.

Przypominamy, co należy zrobić?

To proste! Wydrukuj logo naszej szkoły, lub napisz jej nazwę na kartce lub podkoszulce, którą możesz też ozdobić i zabierz ze sobą tam gdzie spędzasz święta lub ferie. Nieważne gdzie, ważne jak, bo nawet w domu można sprawić, że będą to niezapomniane chwile. Pamiętaj, że logo lub napis powinien być widoczny i czytelny. Widoczny i dobrze wyeksponowany szkolny krawat też może być dowodem, że nasza szkoła jest tam, gdzie Ty.

A potem, to już zależy od Ciebie… zrób zdjęcie lub selfie i wydrukuj je. Konkursowe prace przynosimy do świetlicy szkolnej lub sali nr 19 po feriach zimowych, a jeżeli nadal będzie obowiązywało nas  zdalne nauczanie to będzie można zostawić je na portierni szkolnej w terminie do 25 stycznia lub wysłać na wskazany w późniejszym terminie adres mailowy, Już nie możemy się doczekać na wasze prace! Na zwycięzców jak zawsze  czekają nagrody.

Życzymy Wam zdrowych i spokojnych świąt oraz niezapomnianych ferii zimowych.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status