Wielki sukces Kacpra Sztuby i Aleksandry Stach podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Slalomie kajakowym - 06-06-2016

Kacper Sztuba MP 2016 Uczniowie Naszej Szkoły Aleksandra Stach i  Kacper Sztuba  zostali Mistrzami Polski Seniorów w konkurencji kanadyjek jedynek. To wielki sukces biorąc pod uwagę fakt, iż oboje są jeszcze juniorami a okazali się najlepsi w kraju w kategorii seniorów  w swoich kategoriach łodzi.

Dodatkowo Kacper pokonał Grzegorza Hedwiga,  zawodnika, który będzie reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Rio, co bardzo dobrze wróży na przyszłość.

Podsumowując zawodnicy naszej szkoły wywalczyli łącznie 9 medali. Złoto zdobyli: Kacper Sztuba w C-1 seniorów, Aleksandra Stach w C-1 seniorek, Kacper Sztuba i Jakub Brzeziński w C-2×3 M . Srebrny medal wywalczyła Justyna Janczy w C-1 seniorek, Jakub Brzeziński wraz z kolegami klubowymi w K-1×3M , Michał Woś i Hubert Wawryk w konkurencji C-2×3M . Medale  brązowe  dorzucili jeszcze Ola Stach w K-1×3K  i Kacper Sztuba w C-1×3M.
Gratulujemy sukcesów!

Mistrzostwa Polski Seniorów były jednocześnie ostatnim etapem kwalifikacji   do reprezentacji Polski  na Mistrzostwa Świata Juniorów & U-23 które odbędą się w Krakowie w terminie 13-17.07.2016 oraz Mistrzostwa Europy Juniorów & U-23, które odbędą się w Solkan (Słowenia) w terminie 25-28.08.2016r. Miło nam poinformować, iż prawo startu w tej imprezie i reprezentowanie Polski i Naszej Szkoły wywalczyli sobie n/w zawodnicy:

Kacper Sztuba, Jakub Brzeziński, Justyna Janczy, Aleksandra Stach, Hubert Wawryk, Michał Woś oraz Aniela Wiecheć.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej części sezonu!