Kiermasz podsumowujący działania Szkolnego Koła Kreatywności - 01-06-2023

W dniu 1 czerwca, w naszej szkole odbył się kiermasz podsumowujący działania Szkolnego Koła Kreatywności, pod hasłem „Szyjemy  dobro”. Podczas kiermaszu można było zakupić maskotki, pluszaki, które uszyliśmy w ramach Ogólnopolskiego projektu „Emotkowe Pożeracze Smutków”.

Dodatkowo można było zakupić słodkie i pachnące ciasta. Rada Rodziców zebrała kwotę w wysokości 1043,37zł. Część zebranych środków zostanie przekazana na Fundację TVN „Nie Jesteś Sam” na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie, uczniom i uczennicom z klasy 4a, 4b, 8a za poświęcony czas  i serce, jakie włożyli, aby osiągnąć nasz cel❣️W przyszłym roku z pewnością będziemy kontynuować Szycie Dobra z #PaniFloBo Marta Florkiewicz Borkowska i #EmotkowePożeraczeSmutków. Koordynatorem koła „Szyjemy z Dobro” jest pani Anna Gibaszek-Mądry
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status