Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! - 30-11-2023

Na zakup prezentu mikołajkowego dla 8-letniej Natalki, podopiecznej dziecięcego hospicjum Alma Spei,  potrzebowaliśmy 300-400zł. Hojność Państwa trzykrotnie (!) przerosła nasze oczekiwania! Udało się uzbierać 1224, 96zł. To ogromna kwota!

Zakupiliśmy dla Natalki prezent za 451zł. Spełniliśmy marzenie dziewczynki: w paczce znalazł się m.in. wymarzony długopis 3D z wkładem oraz farma kucyków:)

W chwili, gdy postanowiliśmy przelać pozostałe środki na konto Alma Spei, na zakup sprzętu medycznego, otrzymaliśmy telefon z prośbą o pomoc. Tego dnia przyjęto do hospicjum rodzinę z dwojgiem chorych dzieci. W takiej sytuacji pieniądze Państwa zostały przekazane na zakup kolejnych dwóch prezentów dla 6-miesięcznego Natana i 4-letniego Marka. Ze względu na to, że była to dodatkowa, nagła i szybka pomoc- otrzymaliśmy podziękowanie za akcję „Niespodzianka – Zaskoczcie Nas!”, w ramach której szkoły wykazują się zaskakującymi działaniami  na rzecz Alma Spei.

Z całego serca dziękujemy całej Społeczności ZSOMS za pasję pomagania, wsparcie Akcji Mikołajkowej na rzecz chorych dzieci  oraz szerzenie dobra.

Gorąco dziękujemy Radzie Rodziców SP nr 75 za współpracę i naszym Wolontariuszom z klasy 8a: Gabrysi, Aleksandrze, Brunonowi i Dawidowi, którzy kwestowali na ten cel podczas Dnia Otwartego.

Szkolne Koło Wolontariatu

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status