GALA FINAŁOWA #OGARNIAM ŻYCIE - 16-06-2023

12.06.2023r. odbyła się gala finałowa projektu miejskiego #Ogarniam życie, w której uczestniczyli Dyrektor szkoły p. Krzysztof Sobesto oraz uczennice z kl. 7a: Aleksandra Solovyev, Aleksandra Stawiarska, Karolina Szymczak wraz ze szkolnym koordynatorem projektu p.Dominiką Domarecką.

W podsumowaniu kampanii zaprezentowano nam najważniejsze hasła wszystkich uczestników akcji, które angażowały klasy w działania wzmacniające zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci i młodzieży szkół podstawowych. Najciekawsze efekty prac były prezentowane na wystawie, a zwycięski film, przybliżył nam tematykę problemów emocjonalnych, z którymi zmagają się młodzi ludzie. Wszyscy uczniowie klas, które były ambasadorami projektu na terenie szkół, otrzymali pakiety z gadżetami, a Wiceprezydent Miasta Krakowa  p. Andrzej Kulig wręczył placówkom ‘Certyfikat Szkoła Ambasador Projektu #Ogarniam życie’.

Dodatkowo w trakcie realizacji projektu, otrzymaliśmy środki na wyposażenie kącika relaksacji dla dzieci i młodzieży, zakupiliśmy gry dydaktyczne oraz pomoce psychologiczno-pedagogiczne. Będzie można je wykorzystać szczególnie na lekcjach wychowawczych  i zajęciach dodatkowych. Zapraszamy nauczycieli do odwiedzin w bibliotece i zapoznania się z nowościami, a Wszystkim zaangażowanym w realizację, każdego kolejnego etapu projektu w naszej szkole, serdecznie dziękujemy!!!

Szkolni koordynatorzy projektu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status