Kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza - 09-11-2023

Im więcej człowiek daje innym, tym więcej posiada!

I znów nasza szkolna Społeczność ZSOMS, zawsze otwarta na potrzeby osób chorych i potrzebujących, nie zawiodła! 31 października i 2 listopada na Cmentarzu Rakowickim, na rzecz Hospicjum św. Łazarza kwestowało 77 Wolontariuszy i 10 nauczycieli (pomimo deszczowej pogody we wtorek i wolnego dnia w czwartek)!

Gorąco dziękujemy: niezawodnym Uczniom z klas: 7a, 7b, 8a i 8b, najmłodszym Wolontariuszom z klasy 5a, Pływakom z 6c, którzy tak licznie, prosto po treningu, dzielnie wspierali akcję oraz naszym niestrudzonym Nauczycielom: Pani Ristanie Taszewskiej- Klimas, Pani Agnieszce Kameckiej-Krzywdziak, Pani Izabeli Berezie, Pani Sabinie Kulas, Pani Anicie Radeckiej, Pani Agnieszce Knapik, Pani Annie Lepiarz, Pani Barbarze Jamróz, Pani Agnieszce Arczyńskiej, Panu Rafałowi Klimczykowi i Panu Łukaszowi Wądrzykowi za bezinteresownie ofiarowany czas, energię i serce na rzecz drugiego człowieka.

Szkolne Koło Wolontariatu

Zapraszamy na fotorelację

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status