międzyszkolne zawody w sztafetowych biegach przełajowych - 11-10-2022

29 września odbyły się międzyszkolne zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Nasi uczniowie rywalizowali z innymi krakowskimi szkołami o awans do zawodów wojewódzkich.

Męska ekipa zaprezentowała się jak zwykle wyśmienicie zajmując
w roczniku starszym 2008,2009 IV miejsce,
w roczniku młodszym – III miejsce.

Dla dziewcząt rywalizacja w Krakowie okazała się przepustką do walki na szczeblu wojewódzkim, zarówno młodsze jak i starsze roczniki awansowały do finałów wojewódzkich zajmując wśród startujących szkół II miejsce.

Ciąg dalszy naszej rywalizacji przeniósł się do Nowego Targu gdzie 6 października uczennice w 13 osobowym składzie ( sztafeta 6×800, 6×1000) zameldowały się na lotnisku aby walczyć o awans do etapu ogólnopolskiego. Tym razem warunki pogodowe nam sprzyjały, słońce świeciło, temperatura była wakacyjna a wiatr wiał w plecy. Uczennice z rocznika 2010 i młodsze po morderczej walce zajęły 13 miejsce, natomiast rocznik starszy w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej zajął bezdyskusyjnie I miejsce, awansując tym samym do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się 24 października w Tomaszowie Lubelskim. Oczywiście i na tych zawodach nie zabraknie naszych uczennic, będziemy rywalizować z najlepszymi szkołami z całej polski i mamy nadzieję, że i tym razem pobiegniemy z wiatrem.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status