#OGARNIAM ŻYCIE BO… - 13-01-2023

#OGARNIAM ŻYCIE BO…

12.01.2023r. reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w Urzędzie Miasta Krakowa w spotkaniu z Panią Anną Korfel-Jasińską, Zastępcą Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki oraz Koordynatorami projektu miejskiego #OGARNIAM ŻYCIE, z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2.

Kampania pod tym hasłem, w której bierzemy udział, ma za zadanie rozwijać i wzmacniać kompetencje emocjonalne i społeczne młodych ludzi, zająć ich emocje i relacje, odciągając tym samym od zachowań ryzykownych. Ambasadorami projektu została klasa 7a, która wraz z koordynatorami na terenie szkoły, będzie prowadziła działania profilaktyczne, współpracując z instytucjami miasta Krakowa, inspirując młodych ludzi do decydowania o swoim życiu, bo jest moje, jedno i chcę mieć na niego wpływ. Zakończeniem projektu #OGARNIAM ŻYCIE będzie praca konkursowa na organizację najbardziej oryginalnego działania, odwołującego się do czynników wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci i młodzieży szkoły podstawowej.

                                                            Dominika Domarecka

                                                                 Pedagog SP75

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status