Zielona szkoła w Piwnicznej Zdroju kl 2a - 03-01-2024

Przed świętami uczniowie klasy 2 a wraz z wychowawczynią p.Ewą Kasprzyk uczestniczyli w zielonej szkole w Piwnicznej Zdroju. W ciągu tygodnia zwiedziliśmy wiele nowych dla nas miejsc i szlaków turystycznych oraz pojechaliśmy na wycieczki do Zakopanego
i Krynicy Zdroju.

Podczas wycieczki do Zakopanego przywitała nas tak piękna zimowa aura, że nawet nie zorientowaliśmy się kiedy minął nam cały dzień tam spędzony. Wjechaliśmy na Gubałówkę skąd mieliśmy wspaniałą widoczność na całe pasmo górskie .Uczestniczyliśmy w lekcjach przyrody w Centrum Edukacji Przyrodniczej gdzie mogliśmy dowiedzieć się dużo ciekawostek na temat fauny i flory wysokogórskiej. Sprawdzaliśmy jak można „oszukać” własny umysł w Muzeum Iluzji oraz dokonywaliśmy doświadczeń fizycznych. Sprawiło nam to wiele zabawy i radości.
W czasie naszego pobytu zobaczyliśmy również Muzeum Zabawek w Krynicy Zdroju gdzie mogliśmy poznać ich historię, zobaczyć jak kiedyś i czym bawiły się dzieci oraz pograć w stare gry komputerowe. Koleją gondolową wyjechaliśmy na Jaworzynę Krynicką – to była dopiero atrakcja ! Odwiedził nas również Mikołaj, który nawet tam nas odnalazł. Mieliśmy wieczór filmowy i dyskotekę. Żegnaliśmy się ze łzami. Wspólny wyjazd minął nam tak szybko i radośnie, że już czekamy z naszą Panią z utęsknieniem na następne.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status